אודות TECE

קבוצת חמת גאה להציג את שיתוף הפעולה הבלעדי עם חברת TECE - חברה גרמנית המייצרת מערכות אינסטלציה ומוצרים משלימים לחדרי הרחצה תוך הקפדה על איכות וביטחון.

החברה קיימת למעלה מ-30 שנה וכחלק מתפיסת עולמה מקיימת קשר הדוק עם מגוון לקוחותיה בעולם הרחב כולל מעצבים,אדריכלים, מהנדסים, קבלנים ולקוחות פרטיים.

מגוון המוצרים המשלימים של TECE מספקים פתרונות עיצוביים, איכותיים ופונקציונלים לעולם האדריכלות הפרטית והמוסדית כאחד, ברחבי אירופה, באסיה וכיום גם בישראל.

 

 

קרוב אליך

אנו בחמת גאים להיות שותפים לדרך ולתפיסת העולם המתממשקת לתפיסת עולמה של TECE בכל הנושאים הנוגעים באיכות המוצר,במתן שירות מקצועי ואדיב וגאים לספק מוצרים איכותיים,פונקציונלים,ידידותיים להרכבה,להתקנה,לתחזוקה ולהפעלה,אשר שומריםעל רמת אמינות יוצאת מהכלל ,לאורך זמן.

קרובים אליך יותר מתמיד!

מגוון מוצרים משלימים המספקים פתרונות עיצוביים ברחבי אירופה,אסיה וכיום גם בישראל!

בקרוב מאוד פריסה ארצית בכל רשתות הקרמיקה ובאולמות התצוגה.

שאיפה לחדשנות

תומס פלינגס סיכם את ייעוד החברה בעזרת תרשים פשוט וכמה מילים: "מים נכנסים, מים יוצאים". בהקשר הזה, הוא לא רק התמקד בנוחות המשתמש וברמת החיים שלו, אלא גם בדרישות מהמתכננים, האדריכלים, המתקינים והמפעילים.

90% ממוצרי חברת TECE פועלים בצורה אמינה ונסתרת מאחורי קיר או בתוך קיר סניטרי. רק 10% גלויים ונמצאים לפני הקיר. הם כוללים לדוגמה את לחצני ההדחה ואת פסי הניקוז למקלחת שלנו.

הפתרונות המערכתיים שלנו משלבים פעולה בטוחה ועיצוב נצחי. שילוב זה מייצג את הכוח המניע שמאחורי החברה שלנו - לייצר מוצרים טובים ולהפוך אותם לטובים הרבה יותר.

תרבות המקדשת סקרנות

חברת TECE התפתחה תוך שמירה על קשר הדוק ודו-שיח מיוחד עם לקוחותיה.
בעזרת גישה זו, התרבות הארגונית שלנו המעודדת סקרנות, עיצבה את פילוסופיית החברה.